Büroohoone Navigator

Laeva tn 2, Tallinn - 2014

Hoonele on väljastatud LEED Gold sertifikaat, mis on esimese Gold tasemega LEED hoone Eestis. Ermeesia OÜ meeskond oli Tellija esindaja ja konstultant nii tehnosüsteemide projekteerimist kui ka LEED sertifitseerimisprotsessi puudutavates küsimustes.

Kaubanduskeskus Viru Keskus

Viru väljak 4, Tallinn - 2004

Viru Keskuse LEED sertifikaadi taotlemine jõudis lõpule 2015. aastal - hoonele väljastati LEED Silver sertifikaat. Ermeesia OÜ meeskonna peamiseks ülesandeks oli kõikide vajalike dokumentide koostamine, mille põhjal tõendatakse LEED-i nõuetele vastavust. 

Ärihoone Explorer

Kai 1, Tallinn - 2016

Ärihoonele Explorer oli eesmärgiks seatud LEED Gold taseme saavutamine. Ermeesia OÜ meeskonna ülesandeks oli tagada, et hoone projekteerimine ja ehitamine vastaksid LEED-i nõuetele. Hoonele väljastati oodatust kõrgem LEED Platinum sertifikaat aastal 2016.

Öpiku Ärihoone A ja B torn

Valukoja 8, Tallinn - 2016

Öpiku Ärihoone A tornile seati eesmärgiks LEED Gold ja B tornile LEED Platinum taseme saavutamine. Ermeesia OÜ ülesandeks oli tagada, et projekteerimine ja ehitamine vastaksid LEED-i nõuetele. 2017. aastal pärjati A torn LEED Gold sertifikaadiga. B torn sai LEED Platinum sertifikaadi aastal 2019.

Read More Icon
Read More Icon